Látkové vrecká a obaly na výrobky

Šijeme vrecká a exkluzívne darčekové obaly, ktoré Váš tovar budú predávať a dôstojne reprezentovať. Obaly, ktoré Vaši klienti a zákazníci nevyhodia, ale budú pre nich ešte dlho užitočné. Vaši zákazníci určite ocenia, že kúpou výrobku podporili konkrétnych ľudí s neľahkým osudom, ktorí napriek tomu dokážu vytvárať profesionálne a užitočné veci. Ako chránená dielňa spolupracujeme s výrobcami, distribútormi, reklamnými či svadobnými agentúrami, ale aj s nadšenými mladými ľuďmi, ktorí ešte len začínajú prenikať do sveta biznisu.

Obaly na topánky a doplnky

Zákazníci majú radi malé pozornosti. Univerzálne plátené vrecko poslúži ako cestovný obal na topánky, pomôže udržať poriadok a prehľad vo veciach doma i na cestách. Môžete ho distribuovať v krabici ako súčasť balenia obuvi, ponúkať ako doplnkový tovar pri pokladni, či rozdávať ako darček k nákupu.

Cena pláteného vrecúška je 1,5 €. Vrecko kombinované so sieťovinou ponúkame za 2 €. Rozmery a farebné kombinácie prispôsobíme Vašim požiadavkám.

cestovné vrecko univerzálne

Vrecká na potraviny

Zero waste trend, ochrana životného prostredia a obmedzovanie jednorazových plastových obalov je aktuálnou témou súčasnosti. Vyrábame vrecká na ovocie, zeleninu a iné potraviny. Vrecká majú veselý príťažlivý dizajn a môžeme ich ušiť v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Cena vrecúška je 1,5 €. Vrecko kombinované so sieťovinou ponúkame za 2 €. Rozmery a farebné kombinácie prispôsobíme Vašim požiadavkám.

vrecka na ovocie a zeleninu

Obaly na fľaše

Pre reklamné agentúry, výrobcov a distribútorov vína a alkoholu vyrábame na zákazku obaly na fľaše. Môžu byť súčasťou darčekového balenia pre klientov. Svadobné agentúry ich využívajú ako súčasť svadobnej výzdoby a zároveň ako darček pre svadobčanov.

Cena vrecúška je 5 €. Rozmery a farebné kombinácie prispôsobíme Vašim požiadavkám.


obal na fľašu
obal na víno

Plátené vrecká na zákazku

Na zákazku ušijeme vrecká pre Vaše produkty. Môžu byť v rôznych farebných kombináciách.

mikulášske vrecká s menom

Radi Vám pripravíme konkrétnu ponuku, stačí vyplniť nasledovný formulár: 

Prvosienka

Prinášame kúsok šťastia a radosti do vašich domovov. Sme 4 žienky z chránenej dielne. Osud k nášmu zdraviu nie je príliš naklonený. To, že môžeme tvoriť, že sa naše výrobky predávajú a putujú až za hranice Slovenska, nám dáva pocit užitočnosti, silu a radosť zo života. Každá nami ušitá vecička ukrýva v sebe kúsok z našej energie. Ak si ju kúpite, príde až k vám ;-)

janabadanova@artpatch.eu