Patchworkové kurzy

 Milé patchworkárky

Ručné práce sú výbornou psychoterapiou v dnešnom uponáhľanom svete, navyše vlastnoručne ušitý darček skrášli váš domov či poteší vašich blízkych.

V našich kurzoch  zasvätíme do tradičných techník patchworku aj úplne začiatočníčky. Ak už čo to o patchworku viete, s našou skúsenou lektorkou sa môžete zdokonaliť v náročnejších technikách.  Kurzy patchworku organizujeme v útulnej dielničke v Liptovskom Hrádku. Máme k dispozícii kvalitné šijacie stroje značky Bernina, na povzbudenie si uvaríme dobrú kávičku či čaj. Vám stačí  priniesť  si zvyšky bavlnených látok a dobrú náladu.  Maximálny počet účastníkov v jednom kurze je 5.

 

Základný kurz patchworku

7 lekcií x 3 hodiny

85 €

Kurz patchworku pre začiatočníkov

1 lekcia x 3 hodiny

13 €

Kurz patchworku pre pokročilých

1 lekcia x 3 hodiny

13 €

Šitie bábok a doplnkov

1 lekcia x 3 hodiny

13 €

Ďalší kurz patchworku

Termín nasledujúceho kurzu vám oznámime na tomto mieste v blízkej budúcnosti, alebo vám informáciu o novom kurze zašleme na emailovú adresu, ktorú vyplníte v nižšie uvedenom formulári. Tešíme sa na vás.

Ivka a Janka

Galéria doterajších kurzov patchworku

Galéria z niekoľkých patchworkových kurzov, na ktorých sme sa učili rôzne známe techniky - Babičkina záhrada, Letiace husi, Bargello či Loc gabin block. Vôbec sa nebojte, ak máte trpezlivosť a chuť, určite i zložité techniky hravo zvládnete.

Šijacie stroje na patchwork

Sprostredkujeme a predvedieme šijacie stroje značky Bernina aj na Liptove (v chránenej dielni Prvosienka v Liptovskom Hrádku) podľa aktuálnej ponuky a v cenách výhradného predajcu www.patchworkparty.sk Šijacie stroje Bernina - elektrické, s vyšívacím modulom aj overlock využívame aj v našej chránenej dielni PRVOSIENKA v Liptovskom Hrádku. Časť príslušenstva k šijacím strojom je k dispozícii. Vedeli ste, že šijací stroj Bernette 66 je víťaz spotrebiteľského D-testu šijacích strojov? Príďte si stroje vyskúšať do našej dielne

Zaujala vás naša ponuka?

Nezáväzne sa zaregistrujte  a my vám budeme posielať informácie o našich aktuálnych a plánovaných kurzoch patchworku.